top of page
Mehmet Gencel

Mehmet Gencel

Merhaba, ben İstanbul’da yaşayan, üç çocuk babası bir işadamıyım. Polonyalı merhum dostum Andrzej’in tavsiyesi ile CoMO (Confederation of Meningitis Organizations) ile tanıştım. 
Sonrasında da Mevlana’nın “Kamil odur ki; koya dünyada bir eser, Eseri olmayanın yerinde yeller eser” düsturundan yola çıkarak bir kişinin bile hayatına dokunabilmek maksadıyla 2017’de ülkemizde menenjite karşı farkındalık oluşturmak amacıyla Menenjit Bilgi Merkezi’nin tohumlarını attım. Şimdi ise Menenjit Gönüllüleri Derneği adı ile faaliyet gösteriyoruz. Ekibimdeki genç arkadaşlarımın enerjisiyle çok güzel faaliyetlerde bulunuyoruz.

Burak Talha Akın

Burak Talha Akın

Anıl Akıncıoğlu

Anıl Akıncıoğlu

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumaktayım. Menenjit hakkında daha fazla insanı bilinçlendirebilmek amacıyla topluluktayım. Ekipte blog yazılarından, koordinasyondan ve bilimsel araştırmalardan sorumluyum.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Seçmiş olduğum meslek neticesinde insanların hayatına doğrudan dokunmaya olan hevesimi şimdiden insan yararına kullanmak istiyorum. Ekipte sosyal medya yönetiminden sorumluyum.

Emir Akman

Emir Akman

Meryem Polat

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Menenjitin aşılabilir bir hastalık olduğunun bilincini insanlara anlatmak gayesiyle Menenjit Gönüllüleri Derneği üyesiyim. Ekipte bilimsel araştırmalardan sorumluyum.

Meryem Polat

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde eğitim görmekteyim. Topluluğumuz sayesinde çok sayıda insana ulaşmak, onları menenjit hakkında bilgilendirmek için gönüllüyüm. Toplulukta sosyal medya grubunda görev alıyorum. İnsanların bilinçlenmesine yardım etmek benim için mutluluk verici.

Koray SİVRİ

Koray Sivri

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Hekim adayı olarak toplum sağlığını korumak adına menenjite karşı mücadele edeceğim. Ekipte sosyal medya bölümünde sorumluyum.

Caner Akyıldız

Caner Akyıldız

Süleyman Demirel Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde okumaktayım. İnsanlara menenjit hastalığı hakkında bilgilendirmeye yardımcı olmak için topluluktayım . Ekipte video prodüksiyonu ve içerik üretimi görevini üstleniyorum .

Emin Yaşar

Emin Yaşar

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Menenjit hastalığı hakkında daha fazla insanı bilinçlendirmek için buradayım. Ekipte sosyal medya bölümünde sorumluyum.

Sema Yavuztürk

Sema Yavuztürk

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinde okumaktayım. Menenjit hakkında daha fazla insanı bilinçlendirebilmek amacıyla topluluktayım. Daha fazla insana dokunabilmeyi amaçlamaktayım. Ekipteki rolüm blog yazıları ve editörlük üzerine.

Yağız Gürel

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisiyim. Menenjit hastalığı hakkında daha fazla insanı bilinçlendirmek için buradayım. Ekipte sosyal medya bölümünde sorumluyum.

Destekçilerimiz ve Eski Üyelerimiz

Ahmet Sungur Sabaz
Fulya Tümer
Melisa Akalınlı
Meryem Karataş
Mert Yener
Berken Yılmaz
Mihrican Koçak
Büşra Takmaklı
Fulden Ulucan-Karnak

bottom of page